logo Obsah košíku
0 Kč

Zpravodaj: Vinařství Mikulica v novém

 

Občasník Vinařství Mikulica
Vážení přátelé, sousedé a zákazníci.

Přichází jaro a všechno se mění. Máme tak pro vás mnoho změn také z našeho vinařství. Po dlouhé době jsme se rozhodli osvěžit logo a vzhled etiket našich vín. V tomto zpravodaji naleznete novou podobu loga vinařství a postupně budeme zavádět také nové etikety. Jsme také rádi za všechny ocenění, které jsme již tento rok získali a mezi nimi nejvíc pro naše Rulandské modré 2015. Nyní se již plně věnujeme práci na přípravě vinařství pro letošní rok i úpravám vinohradu. Jsme rádi, že vám naše vína chutnají a doufáme, že s námi zůstanete i nadále.
 
 Krásné jaro přeje
Petr Mikulica
Nové logo našeho vinařství od dubna 2017. Postupně jej budeme i s novými etiketami zařazovat na lahve nových ročníků.
 

Setí trávy

Ať vidíte, co všechno spočívá v práci ve vinohradu. Jednou z činností je i sadba trávy mezi řádky a příprava vinohradu na nový rok. Letos máme certifikovanou travní směs do vinic.
 

Víno Rulandské šedé 2015
- za 240 Kč

Pozdní sběr, zlatavá barva s bronzovým odleskem. Chuť je vyvážená i díky lákavému tropickému ovoci podpořené zbytkovým cukrem a mineralitou.
KOUPIT V E-SHOPU
 

Lahvujeme a lahvujeme

Abychom vám měli co nabídnout, tak jsme dovezli linku a lahvujeme jedno víno za druhým. Zde máte ukázku naší práce :)
 

Odměny a medaile

Další medaile například z Hustopečí. Slavte s námi! Máme další dvě medaile ze soutěže O hustopečskou pečeť 2017. Ryzlink rýnský 2015 získal stříbrnou a Veltlínské zelené 2015 bronzovou. Doplňuje tak kolekci medailí pro Rulandské modré 2015 a především stříbrné ze soutěže v Paříži.

Jsme hrdí a děkujeme za podporu :) 
 

Víno Rulandské modré 2015
- za 240 Kč

Víno má tmavě cihlovou barvu. Ve vůni nalezneme tmavé třešně, ostružiny s mírným kouřovým nádechem. Chuť je velmi sametová a příjemná s náznakem hořké čokolády.
KOUPIT V E-SHOPU
Sdílejte nás a komentujte na:
 
 

Copyright © 2019, Vína-sekty.cz, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Powered by CloudSailor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.