logo Obsah košíku
0 Kč

Znáte mladé vinaře?

Sdružujeme vinaře a vinařky z České republiky mladší čtyřiceti let. Víno je náš život, naše práce i naše vášeň. Hrozny pěstujeme, víno tvoříme a sami rozhodujeme o jeho charakteru, staráme se o něj a propagujeme ho směrem k zákazníkům; ať už ve vlastních nebo jiných menších moravských vinařstvích.

A chceme dělat věci jinak.

Máme vlastní představy a sny, jak by se náš obor mohl vyvíjet, a jsme odhodlaní investovat svou energii a čas do jejich uskutečnění.

Spojujeme své síly a překračujeme hranice rivality a konkurence, protože věříme, že vzájemná podpora, sdílení know-how, trendů a inspirace vede k vínům s přidanou hodnotou, která je důležitější než samotný produkt, kterou chceme přinášet našim zákazníkům, ale také českému vinařství obecně.

Chceme lépe prezentovat a podporovat osobnosti, mladé vinaře, kteří právě taková vína tvoří a chtějí tvořit.

Hrdě se hlásíme k tradicím Moravy a chceme propagovat Českou republiku jako tradiční vinařský region, který však také umí následovat i udávat nové trendy v oboru.

Víno pro nás nejsou čísla a byznys, ale zážitky a emoce.

Jsme Mladí vinaři a víno je náš život.

 

Navštivte: http://www.mladivinari.cz/

 

 


Copyright © 2019, Vína-sekty.cz, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Powered by CloudSailor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.