logo Obsah košíku
0 Kč

Vítěz letošní Výstavy vín ČZS, v červených je Vinařství Mikulica

Již tuto sobotu, 4. března 2017, zve ČZS Velké Pavlovice všechny milovníky vína na Výstavu vín, která se uskuteční v místním Vinařství Baloun, od 10:00 hodin. 

 

Akce je pořádána pod záštitou Města Velké Pavlovice, které si letos připomíná významnou událost – 50. výročí povýšení Velkých Pavlovic na město, tato výstava je součástí celoročních oslav připomínajících právě tento historicky významný milník.

Bodování přihlášených vzorků proběhlo v neděli 26. února 2017 v sále Vinia, a.s. Velké Pavlovice. Vzorků se sešel nečekaně vysoký počet – 465, ze kterých bylo 303 hodnocených plus 162 výstavních vín. Hodnotících komisařů se dostavilo rovných 40. Všem zkušeným degustátorům za objektivní hodnocení velmi děkujeme.

Z hodnocení vzešlo trio nejlepších vín tria kategorií, z tria vítězných vinařství a tria obcí, což je zárukou velmi rozmanitého výsledku, který je zároveň příslibem neméně zajímavé degustace i pro širokou veřejnost.

Jak hodnocení dopadlo?
VÍTĚZ BÍLÝCH VÍN * MÜLLER THURGAU, ročník 2016 * Zdeněk Hulcký, Moravany
VÍTĚZ RŮŽOVÝCH VÍN * CABERNET SAUVIGNON ROSÉ, ročník 2016 * Vinařství Kachyňa, Velké Bílovice
VÍTĚZ ČERVENÝCH VÍN * RULANDSKÉ MODRÉ, ročník 2015 * Miroslav Mikulica, Velké Pavlovice

Oceněným vinařům blahopřejeme a vás všechny srdečně zveme k sobotní degustaci!

 

Více informací naleznete zde: http://www.velke-pavlovice.cz/zname-viteze-letosni-vystavy-vin-czs-v-cervenych-vyhralo-mistni-vinarstvi-mikulica


Copyright © 2019, Vína-sekty.cz, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Powered by CloudSailor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.