logo Obsah košíku
0 Kč

Občasník vinařství Mikulica říjen 2017

Máme další díl našeho zpravodaje, tentokrát medailového :)

 

 
Vážení přátelé, sousedé a zákazníci,

vinobraní je v plném proudu a my máme plné ruce práce jak ve vinici, tak ve vinařství. Držte nám palce, ať vydrží rozumné počasí a jde nám všechno od ruky. Zároveň se vám musíme pochlubit s dávkou nedávných medailí, kterých si velice vážíme. Pro rodinné vinařství, jako je to naše, jsou o to významnější, že se jedná o velké soutěže vín s mezinárodním přesahem.
 
Užívejte hezký podzim a pijte hodně vína :)
Petr Mikulica
Několik fotek z naší práce:
NA WEB VINAŘSTVÍ MIKULICA
 

Naše nová ocenění

Na konci léta jsme získali zlatou medaili za naši Pálavu na nejvýznamnější asijské soutěži vín Wine Asia Trophy. Aspoň vidíte, jak bylo prorocké naše asijské propagační video před časem :) Tak pro připomenutí a pro zasmání:
 
NA WEB VINAŘSTVÍ MIKULICA
 

Pálava 2016, výběr z hroznů
za 289 Kč

Elegantní víno nazlátlé barvy. Vůně je bohatě rozvinutá, dominatní čajové růže a exotické ovoce. Na patře lahodné a lehce minerální. Zbytkový cukr podporuje lahodnost tohoto vína. Vítěz Wine Asia Trophy 2017.
KOUPIT V E-SHOPU
 

Další ocenění

Další dvě zlaté medaile pro Pálavy a stříbrnou pro Sauvignon máme z USA ze San Francisco International Wine Competition 2017.Stejně tak dostala ocenění ještě Pálava a Sauvignon na soutěži Mondus Vini v Německu.
 

Sauvignon 2016, pozdní sběr
za 239 Kč

Lákavá zlatožlutá barva. Vůně je intenzivní, ovocitá s chutí planých broskví, nektarinek, lehce angreštu. Při delším zrání v lahvi se mohou projevit tóny tropického ovoce. Vítěz ze San Francisco International Wine Competition 2017 v USA a Mondus Vini v Německu.
KOUPIT V E-SHOPU
 
Sdílejte nás a komentujte na:
 

Copyright © 2017, Vína-sekty.cz, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.


Pokud si již nepřejete dostávat tyto e-maily, můžete se odhlásit kliknutím zde.Copyright © 2019, Vína-sekty.cz, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Powered by CloudSailor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.