logo Obsah košíku
0 Kč

MÁJOVÉ PUTOVÁNÍ OKOLÍM MODRÝCH HOR 2019

Cykloseriál Krajem vína 2019

Kdy: sobota 18. května2019

Start: Bořetice letiště, registrace účastníků mezi 9 – 11 hod.

Cíl: Bořetice, letiště,zakončenÍ Májového putování okolím Modrých Hor, v 17 hod. slosování startovních pasů o ceny pro účastníky, doprovodná akce VOC Modré Hory, cimbálka, folklorní a gastroprogram do večerních hodin

Typ akce: cykloturistická, vinařská

Cílová skupina: cyklisté, pěší

Web: https://www.stezky.cz/akce/Krajem-vina-Majove-putovani-okolim-Modrych-hor-(2)

Pořadatel: Nadace Partnerství

Kontaktní údaje: Dominika Bäuchelová, dominika.bauchelova@nap.cz, 515 903 121

Startovní balíček: 160 Kč (platí se na místě nebo v předprodeji na našem e-shopu za 140 Kč, balíček zahrnuje skleničku a nosičku na víno, k balíčku zdarma dostane každý účastník startovní pas s mapou tras a programem výletu a také degustační žeton pro ochutnávku zdarma v závěru akce)

 

Třetí květnovou sobotu proběhne v Bořeticích a okolních Modrých horách jeden z tradičních nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách. Na kole nebo pěšky budete moci putovat zvlněnou vinařskou krajinou s dalekými výhledy, zažít atmosféru jara mezi vinicemi a ochutnat vinařské speciality přímo z rukou vinařů v tradičních vinných sklípcích. Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší. Putování zakončíme na doprovodné akci VOC Modré Hory v Bořeticích sgastro programema ochutnávkou VOC vín z Modrých hor, cimbálkou a vystoupením folklorního souboru. Těšte se i na oblíbené závěrečné losování o dojezdové ceny.

www.stezky.cz


Copyright © 2019, Vína-sekty.cz, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Powered by CloudSailor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.